Home

Finansinės paslaugos LT

Mėgaukitės profesionaliomis buhalterinėmis paslaugomis

Esame tai, ko Jums reikia – pilna buhalterinė apskaita Vilniuje.

Discover your personal style and the confidence that comes with it.

Profesionali buhalterių komanda atliks darbus operatyviai ir kokybiškai! Viską padarysime už Jus! 15 metų patirtis. Tik aukščiausia kokybė. Konkurencingos kainos.

our services

Profesionalios buhalterinės paslaugos visų sričių mažoms ir vidutinėms įmonėms

Why us

Why You Should Choose Us?

Visuomet siekiame kurti tik tai, kuo patys besąlygiškai tikime, teikti kokybiškas paslaugas. Nuolatos ieškome naujų sprendimų, žinių, treniruojame savo įgūdžius – tai yra mūsų įmonės tikrasis gyvenimas. Siekiame geriausių rezultatų, tai reikalauja specialių žinių ir laiko. Mes efektyvūs, mes pasiekėme daug, nes mes esame kartu.

what other people think about us

Client testimonials

Jau daug metų dirbame su “Finansinių paslaugų grupė, UAB”, nes jie operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus su buhalterine apskaita, o prireikus – išsamiai konsultuoja. Taip pat rūpinasi klientais – siunčia priminimus, aktualias naujienas ir klausia klientų nuomonės.

UAB Architektūros tonas

UAB Architektūros tonas

Rimantas Kariniauskas

Buhalterės atlieka savo darbą kruopščiai, sąžiningai ir laiku. Ypatingai dėkingas mums priskirtai buhalterei už išsamius atsakymus, patarimus ir gerą nuotaiką. Šią įmonę drąsiai rekomenduoju.

UAB Astoneta

UAB Astoneta

Miroslav Avgust

Bendradarbiaujame su šia įmonę pirmus metus, bet jau galime įvertinti jų profesionalumą ir atsidavimą darbui bei klientams. Visada viskas atliekama laiku ir kokybiškai. Jau dabar matome, kad mūsų bendradarbiavimas tęsis ne vienerius metus.

UAB Minfesta

UAB Minfesta

Mindaugas Rudzinskas

Buhalterinės apskaitos rūpesčius patikėkite mums, ir galėsite susitelkti ties savo verslo vystymu ir nesukite sau galvos!

Visos apskaitos paslaugos iš vienų rankų

Jūsų verslo sėkmė - kompetetingas finansų valdymas.

Well, once you are well dressed, you've got to finish the package. Best dermatologist, check. Hairstylist to the stars, yup. Organic facials, check. Best brows, yes. The only spray tan that looks like a Caribbean weekend, of course!