Karjera

Prisijunkite prie mūsų profesionalios komandos

Nuolat ieškome įvairių specialistų, turinčių patirties teisės, finansų ir ekonomikos srityse. Susidomėjusius darbo galimybe mūsų įmonėje, gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus prašome siųsti el.paštu: info@finansine.lt Jūsų duomenys bus išsaugoti mūsų įmonės duomenų bazėje ir tuomet, kai bus daroma darbuotojų atranka, būtinai įvertinsime Jūsų kandidatūrą ir esant susidomėjimui susisieksime.

Laisva darbo vieta

Buhalterė

Ieškome buhalterės norinčios prisijungti prie mūsų komandos.

Pilnos buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo darbo su pirminiais dokumentais iki metinių ataskaitų rengimo. Darbo užmokesčio skaičiavimas, deklaracijų, ataskaitų ruošimas ir pateikimas. Buhalterijos darbo organizavimas bei kitų pavestų užduočių, susijusių su apskaita, vykdymas.

Laisva darbo vieta

Finansininkė

Ieškome finansininkės norinčios prisijungti prie mūsų komandos.

Viešojo subjekto buhalterinės apskaitos tvarkymas vadovaujantis LR įstatymais ir finansinę veiklą reglamentuojančiais teisės aktais. Pilnos buhalterinės apskaitos vykdymo užtikrinimas, buhalterinių duomenų analizė ir kontrolė. Finansinės atskaitomybės rengimas bei teikimas įstaigos vadovui ir steigėjui. Finansinių ataskaitų teikimas.